از هنر جویان عزیز خواهشمند است به دلیل مشکلاته کوچکی که فروشگاه هارمونی و دیگر فروشگاه های ایرانی با مرورگر  فایرفاکس (firefox)  جهت سرعت بازگشایی صفحات وب و فرایند خرید و... دارد ، حدالامکان از مرورگر گوگل کروم GOOGLE CHROME یا Internet Explorer یا Opera یا Safari یا دیگر مرورگرها جهت خرید استفاده نمایید.

جهت دانلود مرورگرها بر روی آن کلیک کنید 

             

                   

منبع p30download

(رمز فایلهای زیپ : www.p30download.com )

مرورگر فایر فایکس به دلیل عدم هماهنگی که با درگاه های بانکهای ایرانی دارد ممکن است دچار مشکلات و سوالاتی شود که چند مورد در زیر برای شما عزیزان به صورت تصویری شرح داده میشود.

 توجه داشته باشید  پیغام هشدار برای عدم وجود SSL میان درگاه های بانک ایران و فایرفاکس می باشد.خریداران میتوانند گزینه ادامه را انتخاب نمایند تا خرید انجام شود.

شایان ذکر است جای هیچگونه نگرانی بابت امنیت وجود ندارد.چون درگاه شاپرک کاملا امن میباشد.خود فروشگاه نیز دارای نماد اعتماد الکترونیک که می باشد.

برای اطلاع از صحت امنیت موارد فوق میتوانید با شماره : 840809 021 پشتیبانی بانک ملت  و یا  02127312734 پشتیبانی بانک سامان ویا 09126064289 مدیریت فروشگاه تماس حاصل فرمایید تا توضیحات لازم خدمت شما عزیزان بصورت تلفنی ارائه گردد.(24 ساعته)

1 : در فایر فاکس بدیل عدم هم خوانی با درگاه های ایرانی ممکن است پیغامی به صورت زیر در انتهای فرایند خرید یا پس از زدن فرایند خرید برای شما نمایش داده شود.

2 :

آموزش رفع مشکل ssl

به دلیل استفاده از پروتکل امن انتقال فرامتن است (HTTPS: Hypertext Transfer Protocol Secure) که ترکیبی از پروتکل Http و SSL/TLS  دلیل استفاده از این پروتکل، استفاده از یک گذرگاه امن در یک شبکه نا امن است. به این صورت که کلیه اطلاعات رد و بدل شده شما در این ارتباط ، رمز گذاری شده و بدین صورت اطلاعات پیش از ارسال رمزگذاری شده و پیش از دریافت مجددا رمزگشایی می شود و شخص سومی نمی تواند از این اطلاعات سو استفاده کند.

اما در بعضی حالت ها مرورگر های وب، پیغام هایی در رابطه با وبگاه هایی که از این پروتکل استفاده می کنند نشان می دهند و آنها را غیرامن معرفی می کنند. این پیغام در مورد سرور « بانک ملت » به این دلیل است که بانک ملت این پروتکل را عمدا validate نکرده است(به دلیل تحریم ایران). بنابراین باید به طور دستی توسط کاربران مورد تایید قرار بگیرد.


روش گذر از این پیغام:

در مرورگر های مختلف با پیغام هایی به اشکال مختلف اما با یک مضمون روبرو می شویم که در زیر به بررسی آنها می پردازیم:

- موزیلا فایرفاکس Mozilla Firefox

در این مرورگر با تصویر زیر مواجه می شویم که به ما هشدار می دهد که قصد ورود به یک صفحه با اتصال غیر امن دارید.

برای گذشتن از این پیغام و دستیابی به صفحه مورد نظر، گزینه I Understand the Risk را کلیک کنید . با کلیک بر روی این گزینه، قستی در زیر همین پیغام اضافه می شود که گزینه ای با عنوان Add
Exception دارد.

با کلیک بر روی این گزینه پنجره زیر نمایش داده می شود که همانطور که در شکل آورده شده است، ابتدا گزینه Get Certificate و پس از آن Confirm Security Exception را کلیک کنید.

گوگل کروم Google Chrome
در گوگل کروم تنها یک پیغام با صفحه ای قرمز نمایش داده می شود:
همانطور که در شکل مشاهده می کنید، کافی است بر روی گزینه Proceed anyway کلیک کنید تا وارد صفحه مورد نظر شوید.- اینترنت اکسپلورر IE
در این برنامه هم تصویر زیر نمایش داده می شود:

با کلیک بر روی گزینه Continue to this website ، این صفحه کنار رفته و صفحه مورد نظر نمایش داده می شود.

- سافاری Safari
در این برنامه هم با وارد کردن آدرس، پنجره ای باز می شود که پیغام هشدار در آن نمایش داده شده است و با کلیک بر روی گزینه continue این پنجره محو شده و صفحه ورود پدیدار می شود. 

آموزش روش پرداخت آنلاین

از قسمت نحوه پرداخت روی پرداخت آنلاین (از درگاه یکی از بانک های سامان و ملت) کلیک نمایید.

توجه داشته باشید مهم نیست کارت بانکی شما مربوط به کدام یک از بانک ها می باشد، امکان پرداخت اینترنتی توسط تمامی کارت های بانکی کشور امکان پذیر می باشد.

با کلیک بروی هر یک از بانک ها به درگاه پرداخت آنلاین همان بانک متصل خواهید شد.
در این صفحه باید مشخصات را بصورت زیر وارد نمایید:

شماره کارت: شماره 16 یا 20 رقمی  کارت بانکی شما که روی کارت درج شده است

(توجه داشته باشید که مهم نیست کارت شما صادر شده توسط از کدام بانک می باشد)

رمز اینترنتی (رمز دوم): رمز دوم رمزی است که شما باید از بانک یا از خودپرداز های بانک خود تهیه نمایید.
CVV2: عدد3 یا 4 رقمی که رو یا پشت کارت درج گردیده است.

در برخی کارت های بانک تجارت، کد CVV2 به صورت رقم ۱۷، ۱۸ و ۱۹ بعد از ۱۶رقم شماره کارت حک شده است.
اگر کارت بانکی شما cvv2 ندارد، لطفا به یکی از شعب بانک خود مراجعه نمایید.

تاریخ انقضای کارت: تاریخ انقضای کارت روی کارت درج شده است.

توجه داشته باشید برخی کارت ها ممکن است تاریخ انقضا نداشته باشند،در این صورت شما باید در قسمت تاریخ یک تاریخ دلخواه را وارد نمایید
حرف تصویر: شما باید کارکتر های مشاهده شده در کادر را در این قسمت وارد نمایید.
سپس روی پرداخت کلیک نمایید.
در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت شما پیغامی حاوی تکمیل فرایند پرداخت دریافت خواهید نمود.

امید است همکاری لازم را مبذول نمایید.با تشکر